w naszej szkole

INFORMACJA  SKO:

Bank PKO BP Oddział Brodnica w porozumieniu z naszą szkołą zachęca dzieci do systematycznego oszczędzania na książeczce SKO (Szkolna Kasa Oszczędności). Oprócz papierowej książeczki uczeń otrzymuje swój login i hasło, aby kontrolować na bieżąco przez Internet swój rachunek. Raz w tygodniu bank dopisuje odsetki ustalone na 1,5% w skali roku. Każdy może kontrolować przez Internet , ile przybywa mu pieniędzy. Wpłaty i wypłaty przez bank PKO będzie dokonywał opiekun SKO powołany przez panią dyrektor – nauczyciel Małgorzata Sikorska.

Przed przystąpieniem do programu rodzic zgłasza się do wychowawcy swojej klasy bądź bezpośrednio do opiekuna SKO, aby pobrać do wypełnienia dwa wymagane wnioski bankowe (sala nr 12).

Opiekun SKO: Małgorzata Sikorska