zdjęcia z apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów
Wyniki turnieju matematycznego klas IV
I miejsce Jabłońska Hanna kl. IVb
II miejsce Głuszek Stanisław kl. IVb
III miejsce Skrzypczy Kacper kl. IVb
IV miejsce Cybulski Aleks kl. IVb
V miejsce Prass Tymoteusz kl. IVc
VI miejsce Katolicka Oliwia kl. IVb
VII miejsce Koj Katarzyna kl. IVa
VIII miejsce Bartmańska Oliwia kl. IVb
IX miejsce Malicki Maksymilian kl. IVc
Rędzina Maciej kl. IVb
X miejsce Kaczmarski Dawid kl. IVa
XI miejsce Gołębiewska Julia kl. IVc
Rumiński Wiktor kl. IVc
opiekun: Z. Kęsicka
WYNIKI TURNIEJU MATEMATYCZNEGO KLAS 5
Lp
|
Nazwisko Imię
|
Klasa
|
Punktacja
|
1
|
Napierska Paula
|
5b
|
77
|
2
|
Wenderski Piotr
|
5a
|
73
|
3
|
Kozikowski Dawid
|
5c
|
69,5
|
4
|
Duda Jakub
|
5c
|
68
|
4
|
Jastrzębski Piotr
|
5b
|
68
|
5
|
Miklaszewski Grzegorz
|
5c
|
65,5
|
6
|
Michalski Kacper
|
5a
|
65
|
7
|
Czajkowski Marcel
|
5a
|
63
|
Opiekunowie:
K. Dżur, H. Figalska, H. Ziółkowska
Wyniki turnieju matematycznego dla klas 6
Lp.
|
Nazwisko i Imię
|
Klasa
|
Miejsce
|
-
|
Lewandowska Agata
|
6 a
|
I
|
-
|
Kopeć Mateusz
|
6 d
|
II
|
-
|
Witkowski Wiktor
|
6 b
|
II
|
-
|
Wilmowicz Weronika
|
6 a
|
III
|
-
|
Stańczak Tatiana
|
6 c
|
III
|
Prowadzący: Henryka Figalska
Turniej czytania ze zrozumieniem klas czwartych – styczeń 2017r.
I MIEJSCE 27p
Stanisław Głuszek kl.4b
Kacper Skrzypczyk kl.4b
II MIEJSCE 26p
Iga Andrijević kl.4b
III MIEJSCE 25p
Wiktoria Sikorska kl.4a
Julia Górecka kl.4a
Jakub Komorowski kl.4b
Zuzanna Watkowska kl.4b
Wojciech Kanclerz kl.4c
Maksymilian Malicki kl.4c
IV MIEJSCE 24p
Wanessa Janowska kl.4a
Lena Brozdowska kl.4a
Oliwia Bartmańska kl.4b
V MIEJSCE 23p
Wiktoria Pesta kl.4a
Hanna Jabłońska kl.4b
Maciej Rędzina kl.4b
Zuzanna Dąbrowska kl.4c
Julia Gołębiewska kl.4c
Dominik Kiczyński kl.4c
VI MIEJSCE 22p
Oliwier Borysiak kl.4a
Oliwia Gibas kl.4b
Tymoteusz Lewandowicz kl.4c
Kajetan Lewandowski kl.4c
VII MIEJSCE 21p
Amelia Ostrowska kl.4a
Aleksandra Wenderholm kl.4b
Patrycja Piotrowska kl.4c
Opiekun
Katarzyna Beata Baśkiewicz
KOŃCOWE WYNIKI TURNIEJU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS CZWARTYCH
I miejsce (16p.)
Oliwia Bartmańska kl. 4b
Maksymilian Malicki kl. 4c
II miejsce (15p.)
Oliwia Gibas kl. 4b
Stanisław Głuszek kl. 4b
Wojciech Kanclerz kl. 4c
Wiktor Rumiński kl. 4c
Zuzanna Watkowska kl.4b
III miejsce (14p.)
Julia Adamska kl. 4b
Jakub Komorowski kl. 4b
Tymoteusz Lewandowicz kl.4c
Patrycja Piotrowska kl. 4c
Kacper Skrzypczyk kl. 4b
IV miejsce (13p.)
Iga Andrijevic kl.4b
Kamil Kwiatkowski kl. 4b
Hanna Jabłońska kl. 4b
Agata Wasielewska kl. 4c
Gratuluję!
Organizator: Iwona Fabiańska
Szkolny Turniej Pisania dla klas V
I miejsce
Dawid Kozikowski 5c
II miejsce
Kacper Michalski 5a
Miłosz Tomasz 5c
III miejsce
Maksymilian Bednarczyk 5a
Alicja Cołbecka 5a
Marcel Czajkowski 5a
Lidia Kaszlewicz 5b
Paula Napierska 5b
Jakub Duda 5c
Jakub Grajkowski 5c
IV miejsce
Hubert Przybylski 5a
Piotr Jastrzębski 5b
Kacper Koprowski 5b
Opiekun
Lila Pawelec
Turniej języka angielskiego klas V
Michał Telej
Piotr Jastrzębski
Maksymilian Bednarczyk
Lidia Kaszlewicz
Kaja Dąbrowska
Natalia Gumińska
Alicja Cołbecka
Kacper Koprowski
Marcel Zwierzchowski
opiekun: J. Kalisz
TURNIEJ PISANIA
KLASY SZÓSTE
-wyniki po I semestrze - styczeń 2017r.
Miejsce
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Liczba punktów
|
1.
|
Szmidt Marietta
|
6a
|
30
|
2.
|
Lewandowska Agata
|
6a
|
29
|
3.
|
Mełnicka Marcjanna
Szwarc Aleksandra
Wilmowicz Weronika
|
6d
6c
6a
|
28
|
4.
|
Begiełło Igor
Olszewska Aleksandra
|
6c
6d
|
27
|
5.
|
Derlicka Aniela
Etmański Adam
Kępczyńska Natalia
Matuszewski Aleksander
Witkowski Wiktor
Wyszyńska Martyna
|
6a
6d
6a
6d
6b
6b
|
26
|
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!
Organizator
Dorota Kossakowska
Wyniki turnieju czytania ze zrozumieniem w języku angielskim dla klas 6
I miejsce: Weronika Wilmowicz, kl.6a
II miejsce: Agata Lewandowska, kl.6a
III miejsce: Tobiasz Lewandowski, kl.6d
IV miejsce: Tomasz Biegański, kl.6d
V miejsce: Adam Etmański, kl.6d
VI miejsce: Wiktoria Murawska, kl.6c
VII miejsce: Bartłomiej Sznajder, kl.6d
VIII miejsce: Dawid Cichewicz, kl.6d
IX miejsce: Aniela Derlicka, kl.6a
Marcjanna Mełnicka, kl.6d
X miejsce: Olaf Hekert, kl.6d
Natalia Kępczyńska, kl.6a
Maciej Leśniewski, kl. 6a
opiekun: K. Mazawi
WYNIKI TURNIEJU „CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM” klasy 2
I MIEJSCE – 17 punktów
Brodziński Kacper kl. 2d
Brytan Hubert kl. 2d
Cipkowska Maja kl. 2f
Jamroży Wojciech kl. 2f
II MIEJSCE - 16 punktów
Brzeziński Wiktor kl. 2b
Kopystecka Wanessa kl. 2b
Rumiński Tymoteusz kl. 2b
Betlejewska Oliwia kl. 2c
Leśniewski Kamil kl. 2c
Natucki Wojciech kl. 2c
Małkiewicz Sara kl. 2d
Tomasik Szymon kl. 2d
Wiśniewska Marta kl. 2d
Klafta Filip kl. 2f
Mościński Hubert kl. 2f
III MIEJSCE – 15 punktów
Fabiański Karol kl. 2b
Kokoszanek Wiktor kl. 2c
Lipka Patryk kl. 2c
Śnieżko Jerzy kl. 2c
Żurawski Miłosz kl. 2c
Kugaczewski Damian kl. 2d
Lisowski Maciej kl. 2f
Warlikowska Maja kl. 2f
WYRÓŻNIENIE
Brzoska Martyna kl.2a
Gęsicka Zuzanna kl. 2a
Truszczyński Jakub kl. 2a
Łobodziński Maciej kl. 2e
Otrębski Oliwier kl. 2e
Wiśniewski Maciej kl. 2e
Opiekun turnieju:
Monika Sadowska
WYNIKI TURNIEJU MATEMATYCZNEGO KLAS II
STYCZEŃ2017
III ETAP
I MIEJSCE 17 PUNKTÓW
-
Brzoska Martyna 2a
-
Truszczyński Jakub 2a
-
Brzeziński Wiktor 2 b
-
Natucki Wojciech 2c
-
Brodziński Kacper 2d
-
Mościński Hubert 2 f
II MIEJSCE 16,5–16 PUNKTÓW
-
Gęsicka Zuzanna 2a
-
Janta Hanna 2c
-
Śnieżko Jerzy 2c
-
Kugaczewski Damian 2d
-
Cipkowska Maja 2 f
III MIEJSCE 15,5 – 15 PUNKTÓW
-
Pankowski Filip 2a
-
Różańska Nicola 2a
-
Hejka Patrtyk 2c
-
Sobolewska Dominika 2c
-
Rykaczewski Dawid 2d
-
Tomasik Szymon 2d
-
Zakrzewski Wiktor 2d
-
Piasecka Alicja 2f
-
Warlikowska Maja 2f
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENIE W TURNIEJU
MATEMATYCZNEGO KLAS II
STYCZEŃ 2017
-
Drożdż Michał 2c
-
Rumiński Tymoteusz 2c
-
Talar Jaś 2c
-
Łobodziński Maciej 2e
-
Otrębski Oliwier 2e
-
Wiśniewski Maciej 2e
Opiekun turnieju: Barbara Markiewicz
Wyniki Turnieju Matematycznego
klas III
I miejsce
1. Sara Duda (b)
2. Martyna Górzewska (d)
3. Mateusz Jagusz (e)
4. Wojciech Leśniewski (f)
5. Marta Okrój (e)
6. Klaudia Papis (e)
7. Zofia Piotrowska (d)
8. Zofia Puc (a)
9. Weronika Przeczewska (f)
10. Julia Rudzińska (f)
11. Kacper Stefański (g)
12. Jakub Szymański (b)
13. Joanna Wojciechowska (d)
14. Julia Wysocka (d)
II miejsce
1. Natalia Brodalska (f)
2. Aleksandra Brzezińska (f)
3. Maja Kowal (d)
4. Nikola Szrull (g)
5. Aleksander Żukowski (c)
III miejsce
1. Bartosz Hahn (g)
2. Kajetan Jakubowski (e)
3. Natalia Kaźmierczyk (f)
4. Nikodem Lubiński (e)
5. Tymoteusz Michalak (b)
6. Maciej Polanowski (f)
7. Filip Różycki (f)
IV miejsce
1. Jakub Kempczyński (f)
2. Szymon Laskowski (a)
3. Aleksandra Pesta (a)
4. Martyna Pietrzyk (g)
5. Marcin Puc (f)
6. Małgorzata Sikora (d)
7. Izabela Wilczyńska (g)
prowadząca: B. Wojciechowska
PODSUMOWANIE TURNIEJU CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
KLAS III
I miejsce 37 pkt
Koźmiński Kajetan
Puc Marcin
Puc Zofia
II miejsce 36 pkt
Gradecki Fabian
Jagusz Mateusz
Leśniewski Wojciech
Ludwiczak Zuzanna
Malinowska Marta
Przyjemnska Maja
Rudzińska Julia
Szrull Nicola
Żukowski Aleksander
Okrój Marta
III miejsce
Duda Sara
Filarska Dominika
Żukowska Nyuba
Polanowski Maciej
Przeczewska Weronika
Rupińska Weronika
Tatkowska Julia
Szablińska Pola
Wiśniewska Marianna
Buchałowicz Natalia
Prowadzące: A. Rutkowska, E. Krezymon
W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/17 odbył się turniej z czytania w języku angielskim dla klas trzecich. Wzięło w nim udział siedem klas. Różnica w punktacji pomiędzy poszczególnymi miejscami była niewielka. Zadaniem uczniów było przeczytanie tekstu i sporządzenie rysunku zgodnie z tym tekstem. Najlepszymi okazali się następujący uczniowie naszej szkoły:
-
Zofia Puc kl.3a – 25,5p/26
-
Wiktoria Lewandowska kl3a – 25p
Aleksandra Józefowicz kl.3e – 23p
-
Natalia Buchałowicz kl.3c – 24,5p
Julia Gruźlewska kl.3e - 24,5p
-
Marcin Puc kl.3f – 24p
Marta Okrój kl.3e – 24p
-
Aleksandra Pesta kl.3a – 23,5p
-
Szymon Laskowski kl.3a – 23p
Tomasz Otremba kl.3e – 23p
-
Pola Szablińska kl.3c – 22,5p
Sara Duda kl.3b – 22,5p
Weronika Puc kl.3a – 22,5p
Fabian Janowski kl.3a – 22,5p
-
Weronika Przeczewska kl.3f – 22p
Wojciech Leśniewski kl.3f – 22p
Maciej Polanowski kl.3f – 22p
-
Nikola Szrull kl.3g – 21,5p
Mateusz Jagusz kl.3e – 21,5p
Aleksander Żukowski kl.3c – 21,5p
Agata Laskowska kl.3a – 21,5p
-
Kacper Stefański kl.3g – 20,5p
Maria Wiśniewska kl.3f – 20,5p
Filip Różycki kl.3f – 20,5p
Karolina Lewandowska kl.3f – 20,5p
Zuzanna Kwiatkowska kl.3e – 20,5p
Martyna Górzewska kl.3d – 20,5p
Joanna Janowska kl.3b – 20,5p
-
Wiktoria Stefańska kl.3g – 19,5p
Fabian Gardecki kl.3e – 19,5p
Tymon Michalak kl.3b – 19,5p
Zuzanna Haska kl 3b – 19,5p
Kornelia Stachowiak kl.3a – 19,5
Kacper Warachowski kl.3a – 19,5
Zofia Kreńska kl.3a – 19,5
opiekun: K. Skuza
Biblioteka szkolna podsumowała pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017 i ogłasza:
Wyniki w czytelnictwie w I półroczu roku szkolnego 2016/2017
WZOROWYMI CZYTELNIKAMI zostali:
Zuzanna Duryś - 1a
Piotr Florkiewicz – 1a
Julita Jonowska-Warachowska – 1a
Martyna Jonowska-Warachowska – 1a
Inga Kłosowska – 1a
Agata Lewandowska – 1a
Zofia Matuszewska – 1a
Weronika Radkiewicz – 1a
Zuzanna Czyżniewka – 1b
Nadia Kalisz – 1b
Rafał Sitarski – 1b
Maciej Turski – 1b
Bartłomiej Witkowski – 1b
Kinga Wojciechowska – 1b
Dominik Lipka – 2c
Patryk Lipka – 2c
Wiktor Zakrzewski – 2d
Karina Khudetska – 2e
Maja Cipkowska – 2f
Anna Dąbrowska – 3b
Zuzanna Ludwiczak – 3c
Nikola Szrull – 3g
Wiktoria Stefańska – 3g
Kacper Stefański – 3g
Puchar za WZOROWE CZYTELNICTWO otrzymuje klasa 1a
Dyplomy i nagrody zostaną uroczyście wręczone podczas apeli podsumowujących pierwsze półrocze 17 stycznia 2017 r.
Gratulujemy! Biblioteka szkolna