Zajęcia plastyczne

Nagłówek

Wiklina papierowa

Dnia 20 09 2019 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Brodnicy odbyły się zajęcia pozalekcyjne plastyczno - techniczne. Dzieci z klasy 5 i 6 poznawaly tajniki pracy wyplatania przedmiotów z cienkich rurek papieru. Dziś pierwszy etap pracy, czyli nauka robienia rurek z papieru oraz skręcanie rurek w kształcie ślimaka. Kolejny etap pracy już za tydzień. Pokażemy co można zrobić wykorzystując klej i papier.

J. Stożyńska

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 rozpoczął się drugi etap pracy z wiklina papierową. Dzieci z wielkim entuzjazmem przystąpiły do pracy, która zaowocowała powstaniem pięknych przedmiotów.

4 października 2019r.

Zrobione na ostatnich zajęciach przedmioty zostały upiększone przez dzieci z 5 i 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 1.