Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy

 

Nawigacja

2015/16

I półrocze 2018/19 I półrocze 2017/2018 II półrocze 2016/2017 I półrocze 2016/2017 II półrocze 2015/2016 I półrocze 2015/2016 II półrocze 2014/2015 I półrocze2014/15 II semestr 2013/2014 I semestr 2013/2014 II semestr 2012/2013 I semestr 2012/2013 II semestr 2011/2012 I semestr 2011/2012

Osiągnięcia uczniów

I półrocze 2018/19

 

 

 

 

 zdjęcia z apelu

 


 

 

 

PODSUMOWANIE  WYNIKÓW  TURNIEJU MATEMATYCZNEGO  KLAS II 

I MIEJSCE 64p

Lena Kucińska kl.2a

Lena Rudzińska kl.2b

 

II MIEJSCE 63p

Hubert Gółkowski kl.2a

 

III MIEJSCE 61,5p

Maja Lewandowska kl.2b

Kamil Nowak kl.2a

 

IV MIEJSCE 60p

Krzysztof Nocuń kl.2a

Olaf Karwowski kl.2b

Franciszek Zembrzycki kl.2b

 

V MIEJSCE 58p

Patryk Jajkowski kl.2a

Oskar Jułkowski kl.2b

Damian Woźniak kl.2b

 

VI MIEJSCE 57,5p

Katarzyna Katarzyńska kl.2a

 

VII MIEJSCE 56p

Dominik Wasiak kl.2a

 

VIII MIEJSCE 55p

Mateusz Ozimek kl.2b

 

IX MIEJSCE 54p

Wiktoria Bednarczyk kl.2b

Oskar Janczak kl.2b

Oskar Otrębski kl.2b

 

X MIEJSCE 53,5p

Aleksandra Jastrzembska kl.2a

Iga Jabłońska kl.2b

Mateusz Grabowski kl.2b

                                     Maksymilian Szumacher kl.2b             GRATULACJE!

                                                                                                       I.KOŹMINSKA

 

 

 


 

 

WYNIKI  TURNIEJU  MATEMATYCZNEGO 

KLAS  3

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

Punktacja

I

Filarska Anna

3b

78p.

II

Jadanowski Patryk

3b

76p.

III

Witkowski Bartłomiej

3b

75,5p.

IV

Kruszewski Jakub

3b

72p.

V

Piątkowska Kinga

3a

70,5p.

 

Aleksandra Leszczyńska

3b

70p.

 

Heberlej Daniel

3a

69,5p.p.

VI

Malanowska Nicola

3b

64,5p.

VII

Jonowska Martyna

3a

54p.

VIII

Garczyński Patryk

3a

53p.

IX

Dąbrowska Natasza

3b

50p.

X

Radomska Kinga

3b

49p.

 

Pliszka Ksawery

3a

48,5p.

 

Kłosowska Inga

3a

48p.

XI

Koszczał Martyna

3b

46p.

 

Trędowicz Konrad

3a

46p.

XII

Kalisz Nadia

3b

44p.

XIII

Czyżniewska Zuzanna

3b

42,2p.

 

Stutz Zofia

3a

42,5p.

 

 

                                                                                                          Gratulujemy!!!!

   M. Sikorska


 

 

Wyniki turnieju czytania ze zrozumieniem klas drugich 

 

 

opr. A. Orzech

 

Imię i nazwisko

klasa

Ilość punktów

 

Lena Kucińska

I miejsce

2a

 

72

 

Lena Rudzińska

II miejsce

2b

 

71,5

 

Hubert Gółkowski

Krzysztof Nocuń

III miejsce

2a

2a

 

71

 

 

Maja Lewandowska

Olaf Karwowski

 

Klaudia Uździńska

 

Katarzyna Katarzyńska

 

Aleksandra Jastrzembska

Oskar Otrębski

 

Maksymilian Szumacher

 

Kamil Nowak

 

Alan Zarzycki

 

Patryk Jajkowski

Wiktoria Bednarczyk

Oskar Jułkowski

 

Mikołaj Kwiatkowski

Franciszek Zembrzycki

 

Iga Jabłońska

Szymon Katarzyński

IV miejsce

2b

2b

       V miejsce

2b

VI miejsce

2a

VII miejsce

2a

 

2b

VIII miejsce

2b

IX miejsce

2a

X miejsce

2b

XI miejsce

2a

2b

2b

XII miejsce

2b

2b

XIII miejsce

2a

2a

 

70,5

 

 

70

 

69,5

 

69

 

69

 

68,5

 

68

 

67

 

66,6

66,5

66,5

 

65,5

65,5

 

64,5

64,5

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KLAS 3

 

Imię i nazwisko

Klasa

 

 

 

 Anna Filarska

 

miejsce I

 

 

 

3b

 

 

 

 

 

Agata Lewandowska 

Aleksandra Leszczyńska

miejsce II

3a

3b

 

 Ksawery Pliszka

 

                    

 

miejsce III

 

 

3a

 

 

 

 

 

 

Daniel Heberlej

miejsce IV

 

 

3a

 

 

 

 

Patryk Jadanowski

Bartłomiej Witkowski

 

miejsce V

 

 

3b

3b

 

 

 

 

 

Nicola Malanowska

Hubert Radomski 

miejsce VI

 

3a

3a

 

 

 

 Martyna Koszczał 

miejsce VII

 

3b

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Czyżniewska

miejsce VIII

 

           3b

 

 

 

 

 

Zofia Matuszewska 
Zofia Stutz

 

miejsce IX

 

          3a

          3a

 

 

 

 

 

Inga Kłosowska

 

miejsce X

 

         3a

 

 

 

 

 

Nadia Kalisz

 

miejsce XI

 

        3b

 

 

 

 

 

Oliwia Winnicka

 

miejsce XII

 

       3b

 

 

 

 

 

Kinga Radomska

 

miejsce XIII

                                                                    

                                                                                                                     3b

 

Zuzanna Duriś

Jakub Kruszewski

miejsce XIV

 

       3a

       3b

 

 

Kinga Piątkowska

 

miejsce XV

                    3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

op. D. Wicińska

 

 


 

TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

KLAS VIII

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Agata Lewandowska

 

8a

2.

Marcjanna Mełnicka

Weronika Wilmowicz

 

8c

8a

3.

Monika Białek

Aniela Derlicka

Daniel Duttkowski

Adam Etmański

Alicja Jeleniewska

Natalia Kępczyńska

Martyna Klonowska

Maciej Leśniewski

Jakub Lewandowski

Tobiasz Lewandowski

 

8c

8a

8b

8c

8a

8a

8c

8a

8c

8c

 

Gratuluję!

 

Organizator: Dorota Kossakowska

 

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

                                           KLAS VII

                                                                       

                                         1.Miejsce

Dominika Wiśniewska 7a

2. Miejsce

Maksymilian Bednarczyk 7b

3. Miejsce

Paula Napierska 7b

Patrycja Przyjemska  7b

Aleksandra Pudło  7a

4. Miejsce

Natalia Gumińska  7a

Piotr Jastrzębski  7b

Kacper Koprowski  7b

5. Miejsce

Zuzanna Kaźmierczyk  7a

Mateusz Marchlewicz  7a

 

 


 

TURNIEJ PISANIA DLA KLAS 6

 

I miejsce

 

Oliwia Bartmańska

 

II miejsce

 

Stanisław Głuszek

 

III miejsce

 

Julia Gołębiewska

Zuzanna Watkowska

 

IV miejsce

 

Weronika Kotowska

Mateusz Przybylski

Paulina Neumann

Hanna Jabłońska

Jakub Komorowski

Iga Andrijević

 

V miejsce

 

Aleksandra Wenderholm

Katarzyna Koj

Agata Wasielewska

Zuzanna Dąbrowska

Wiktor Rumiński

Maria Narewska

 

VI miejsce

 

Julia Górecka

Maksymilian Malicki

Tymoteusz Lewandowicz

opiekun: K. B. Baśkiewicz

 

 

 

 


 


 

 

 

TURNIEJ PISANIA DLA KLAS 5

 

 

MIEJSCE I

 

  1. Fabian Gardecki 5a
  2. Gracjan Pacyniak 5a
  3. Klaudia Papis 5d
  4. Izabela Wilczyńska 5d
  5. Natalia Kaźmierczyk 5e
  6. Karolina Lewandowska 5e
  7. Weronika Przeczewska 5e
  8. Julia Rudzińska 5e
  9. Joanna Wojciechowska 5e

MIEJSCE II

1. Tymoteusz Michalak 5b

2. Zofia Kreńska 5c

3. Maja Przyjemska 5d

4. Jagoda Fogel 5e

5. Filip Różycki 5e

6. Julia Wysocka 5e

MIEJSCE III

 

  1. Tomasz Otremba 5a
  2. Marta Wisińska 5a
  3. Anna Dąbrowska 5b
  4. Filip Kiczyński 5b
  5. Mateusz Woźniak 5b
  6. Magdalena Kowalska 5c
  7. Szymon Laskowski 5c
  8. Xaver Warachowski 5c
  9. Aleksander Żukowski 5c
  10. Julia Gruźlewska 5d
  11. Mateusz Jagusz 5d
  12. Marta Okrój 5d
  13. Nuba Aluna Lozano Żukowska 5e
  14. Zofia Piotrowska 5e
  15. Amelia Uździńska 5e  

M. Czarnecka

 


 
 
Turniej matematyczny w klasach 5
 
Pierwsze miejsce:
JULIA RUDZIŃSKA5e
WERONIKA PRZECZEWSKA 5e
NIKODEM LUBIŃSKI 5d
 
 Drugie miejsce:
JULIA GRUŹLEWSKA 5d 
JULIA WYSOCKA 5e 
MARTA OKRÓJ 5d 
OLA BRZEZIŃSKA 5e 
MARCIN PUC 5 a 
MATEUSZ WOŹNIAK 5b 
Trzecie miejsce:
DOMINIKA FILARSKA5 b 
TOMEK RUTKOWSKI 5b 
GRACJAN PACYNIAK 5 a 
WOJCIECH LEŚNIEWSKI 5e 
FABIAN GARDECKI 5 a 
SZYMON LASKOWSKI 5 c 

H. Figalska

 

 


 

Turniej Matematyczny klas ósmych

 

 

1 miejsce – Bartłomiej Sznajder – klasa 8c ( 6pkt/10pkt)

 

2 miejsce – Mateusz Kopeć – klasa 8c ( 5pkt/10pkt)

 

3 miejsce – Wiktor Witkowski – klasa 8b ( 4pkt/10pkt)

 

3 miejsce – Daniel Duttkowski – klasa 8b ( 4pkt/10pkt)

 

4 miejsce – Patryk Denbiński – klasa 8b ( 3pkt/10pkt)

 

opracowała: Hanna Laskowska

 

 


 

Wyniki turnieju matematycznego klas VI    

 

 

I miejsce –   Gołębiewska Julia        6b

II miejsce -  Głuszek Stanisław      6b

                     Jabłońska Hanna        6b

                     Skrzypczyk Kacper    6b

 

III miejsce – Malicki Maksymilian  6c

                     Prass Tymoteusz         6c

 

IV miejsce – Przybylski Mateusz     6b

                     Kiczyński Dominik      6c

 

V miejsce – Andrijević Iga              6a

                    Koj Katarzyna              6a

                    Bieliński Jakub            6c

 

 


Wyniki turnieju czytania ze zrozumieniem w języku angielskim w klasach 6 
 
1. miejsce - Julia Gołębiewska, kl. 6b
 
2. miejsce - Marcin Moszczyński, kl. 6a
 
3. miejsce - Maksymilian Malicki, kl. 6c
                  Kacper Skrzypczyk, kl. 6b
 
4. miejsce - Stanisław Głuszek, kl. 6b
 
5. miejsce - Mateusz Przybylski, kl. 6b 
 
6. miejsce - Hanna Jabłońska, kl. 6b
 
7. miejsce - Wojciech Kanclerz, kl. 6c
 
8. miejsce - Jacek Kulkowski, kl. 6b
 
9. miejsce - Paulina Neumann, kl. 6b
                  Wiktor Rumiński, kl. 6c

K. Mazawi


 

Turniej z języka angielskiego kl. 7

 

Miejsce pierwsze
Kacper Koprowski kl. 7b
 
Miejsce drugie
Maksymilian Bednarczyk kl.7b
 
Miejsce trzecie
 
Mateusz Marchlewicz kl. 7a
Miejsce czwarte
Jakub Szmejchel kl.7b
Jakub Sontowski kl.7b
 
Miejsce piąte
 
Karolina Kotowska kl.7b
Natalia Gumińska kl.7a
 
Miejsce szóste
Aleksandra Pudło kl.7a
Michał Telej kl.7b

 

K. Skuza

 


 

 

 

Biblioteka szkolna nagrodziła

WZOROWYCH CZYTELNIKÓW

w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

 

 NAJLEPSZYMI CZYTELNIKAMI zostali:

 

Marta Mazawi - 1a

Jan Kordek - 1b 

Nikola Kowalska - 1b

Karina Pliszka - 1b

Karol Staroński – 1b

Bartosz Gerka - 1c

Katarzyna Katarzyńska - 2a

Weronika Osińska - 2a

Klaudia Uździńska - 2b

Franciszek Zembrzycki - 2b

Daniel Heberlej – 3a 

Ksawery Pliszka - 3a

Patryk Jadanowski - 3b

Jakub Truszczyński - 4a

Alicja Jadzińska - 4c

Weronika Puc - 5a

Anna Dąbrowska - 5b

Julia Wiśniewska - 6b

Jakub Białkowski - 6c                                                               

 

                                                                                                        M. Połyńczuk