zdjęcia z apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów
Turniej Matematyczno-Przyrodniczy klas 6
I miejsce Adrian Jamroży 6e
II miejsce Jakub Betlejewski 6e
III miejsce Dominika Paradzińska 6b
IV miejsce Michał Białek 6b
V miejsce Miłosz Ruczyński 6d
VI miejsce Kacper Tomasik 6b
VII miejsce Agata Tambowcew 6b
VIII miejsce Paulina Duttkowska 6a
IX miejsce Maciej Zubowicz 6b
X miejsce Daria Galczewska 6e
Opiekun: K. Dżur
Wyniki turnieju matematycznego klas V
I miejsce - Nijakowski Marek kl. Vc
II miejsce - Siekliński Filip kl. Vb
Przeczewska Karolina kl. Vc
III miejsce - Kowalski Juliusz kl. Vb
IV miejsce - Grosch Mikael kl. Vc
Ciechanowski Mikołaj kl. Vb
V miejsce - Marulski Dawid kl. Vb
VI miejsce - Szwarc Magdalena kl. Va
VII miejsce - Ruszkowska Weronika kl. Va
Opiekun p. Z. Kęsicka
Konkurs rozwiązywania zadań tekstowych
klasy trzecie
I miejsce Dawid Kozikowski
II miejsce Jakub Duda
III miejsce Mateusz Marchlewicz, Grzegorz Miklaszewski
IV miejsce Maksymilian Bednarczyk
V miejsce Piotr Wenderski
VI miejsce Miłosz Tomasz
VII miejsce Julia Kempczyńska
wyróżnienia
Paula Napierska, Kaja Dąbrowska, Marcel Czajkowski, Kasper Wiśniewski, Dawid Niezgoda, Aleksandra Pudło, Jakub Szmejchel
Gratulacje składa opiekun turnieju - J. Gabska
klasy drugie
PODSUMOWANIE TURNIEJU MATEMATYCZNEGO
I MIEJSCE 48p
Kajetan Lewandowski kl.2a
Oliwia Gibas kl.2b
Maria Syrowska kl.2b
II MIEJSCE 46p
Stanisław Głuszek kl.2b
III MIEJSCE 45p
Mateusz Przybylski kl.2c
IV MIEJSCE 44p
Sara Remiszewska kl.2a
Salama Serene kl.2a
Hanna Jabłońska kl.2b
V MIEJSCE 43p
Katarzyna Koj kl.2a
Julia Wiśniewska kl.2b
VI MIEJSCE 42p
Dominika Szóstakowska kl.2b
VII MIEJSCE 40p
Wanessa Janowska kl.2a
Patrycja Piotrowska kl.2a
VIII MIEJSCE 39p
Wiktoria Pesta kl.2a
IX MIEJSCE 38p
Oliwia Bartmańska kl.2b
Aleks Cybulski kl.2b
X MIEJSCE 37p
Maksymilian Malicki kl.2a
Zuzanna Watkowska kl.2b
Julia Gołębiewska kl.2c
Filip Gutowski kl.2c
GRATULACJE !!!
opiekun: p. I. Koźmińska
Podsumowanie turnieju pisania w klasach V
I miejsce
Karolina Przeczewska 5c
II miejsce
Magdalena Szwarc 5a
III miejsce
Anna Ulatowska 5b
Olga Świtalska 5c
IV miejsce
Weronika Kopystecka 5c
V miejsce
Filip Siekliński 5b
Martyna Bigoś 5c
Wiktoria Brytan 5c
Mikael Grosch 5c
Marek Nijakowski 5c
VI miejsce
Amelia Głowacka 5a
Oliwia Kasprowicz 5a
Olgierd Wardęcki 5a
Juliusz Kowalski 5b
Klaudia Szrull 5b
Martyna Bartmańska 5c
L. Pawelec
TURNIEJ PISANIA KLASY CZWARTE
-wyniki za I półrocze 2014/15
Miejsce
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Ilość punktów
|
1.
|
Lewandowski Tobiasz
|
4d
|
31,5
|
2.
|
Etmański Adam
Olszewska Aleksandra
|
4d
|
30
|
3.
|
Biegański Tomasz
Derlicka Aniela
Lewandowska Agata
Wilmowicz Weronika
|
4d
4a
4a
4a
|
29
|
4.
|
Teska Jagoda
|
4d
|
28
|
5.
|
Dembiński Patryk
Leśniewski Maciej
Mełnicka Marcjanna
Wyszyńska Martyna
|
4b
4a
4d
4b
|
27
|
6.
|
Kamińska Zuzanna
Jabłońska Monika
Łobodzinski Jakub
Matuszewski Aleksander
Płocharski Cezary
Szmidt Marietta
|
4d
4a
4b
4d
4b
4a
|
26,5
26
26
26
26
26
|
D. Kossakowska
PODSUMOWANIE TURNIEJU ORTOGRAFICZNEGO
I PÓŁROCZE
W pierwszym półroczu wszyscy uczniowie klas czwartych pisali dwa dyktanda turniejowe. Pierwsze sprawdzało pisownię wyrazów z „u” i „ó”, drugie dotyczyło trudności z „rz” oraz „ż”. Łącznie można było uzyskać 66 punktów. Oto najlepsi:
MIEJSCE I
(66 punktów)
1. Natalia Kępczyńska IV a
2. Maciej Leśniewski IV a
3. Agata Lewandowska IV a
4. Weronika Wilmowicz IV a
5. Tomasz Biegański IV d
MIEJSCE II
(65 punktów)
1. Jakub Łobodziński IV b
MIEJSCE III
(64 punkty)
1. Wiktor Witkowski IV b
2. Igor Begiełło IV c
3. Jagoda Teska IV d
MIEJSCE IV
(63 punkty)
1. Przemysław Kwiatkowski IV a
2. Kinga Wiśniewska IV a
3. Hubert Lawrenc IV b
4. Cezary Płocharski IV b
5. Weronika Krzyżanowska IV c
6. Wiktoria Murawska IV c
7. Agata Smoleń IV c
8. Tatiana Stańczak IV c
9. Zuzanna Kamińska IV d
10. Tobiasz Lewandowski IV d
11. Julia Pankowska IV d
GRATULUJĘ!
OPIEKUN: Magdalena Czarnecka
TURNIEJ PISANIA TEKSTÓW KLAS 3
I miejsce- 30,5p.
Maksymilian Bednarczyk -3a
II miejsce- 30p.
Julita Wiadro -3c
III miejsce- 29,5p.
Paula Napierska -3b
Jakub Duda -3c
IV miejsce- 29p.
Alicja Cołbecka -3b
V miejsce- 28p.
Piotr Wenderski -3a
VI miejsce- 27,5p.
Natalia Wilangowska-3b
Patrycja Przyjemska -3b
Mateusz Marchlewicz -3c
VII miejsce- 27p.
Piotr Jastrzębski -3a
Kacper Koprowski -3a
Dawid Niezgoda -3c
VIII miejsce- 26,5p.
Kacper Michalski -3a
IX miejsce- 26p.
Jakub Szmejchel -3a
X miejsce- 25,5p.
Aleksandra Pudło—3a
Julia Kempczyńska -3b
Karolina Kotowska -3b
Tomasz Miłosz -3c
GRATULUJĘ!!!
Opiekun: Dorota Wicińska
TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
KLAS 2
I miejsce
1. Watkowska Zuzanna 2b
2. Andrijević Iga 2b
3. Przybylski Mateusz 2c
4. Koj Katarzyna 2a
5. Gibas Oliwia 2b
6. Syrowska Maria 2b
7. Remiszewska Sara 2a
8. Sikorska Wiktoria 2c
9. Wasielewska Agata 2c
10. Głuszek Stanisław 2b
11. Kanclerz Wojciech 2c
12. Komorowski Jakub 2b
II miejsce
1. Górecka Julia 2a
2. Dąbrowska Zuzanna 2a
3. Janowska Wanessa 2a
4. Malicki Maksymilian 2a
5. Neumann Paulina 2b
6. Bartmańska Oliwia 2b
7. Czaplicka Agata 2b
8. Salama Serene 2a
9. Rynecka Oliwia 2b
10. Siennicka Oliwia 2b
11. Cybulski Aleks 2b
12. Kwas Julia 2c
13. Łukaszewski Tymoteusz 2c
14. Gołębiewska Julia 2c
15. Gutowski Filip 2c
III miejsce
1. Stankowski Filip 2b
2. Jabłońska Hanna 2b
3. Lewandowicz Tymoteusz 2c
opiekun G. Wiercińska
Wyniki w czytelnictwie w I półroczu roku szkolnego 2014/2015
WZOROWYMI CZYTELNIKAMI
w klasach 1-3 zostali:
Sara Duda - 1b
Hubert Katarzyński 1c
Julia Lelińska 1c
Maciej Kaszlewicz 1e
Nyuba Lozano-Żukowska 1f
Martyna Klonowska 1f
Kacper Gradecki 2c
Julia Kwas 2c
Maria Narewska 2c
Joanna Mazerska 3b
Patryk Trzciński 3b
Klaudia Marulska 3c
w klasach 4-6 zostali:
Zuzanna Sobiecka 4c
Wiktoria Kurnikowska 5b
Patrycja Laskowska 5b
Wzorowo czytające KLASY to:
miejsce klasa średnia liczba wypożyczonych
książek przez każdego ucznia klasy w półroczu
1. 2c 10,17 otrzymuje puchar
2. 1c 9,83
3. 1f 8,56