zdjęcia z apelu
Turniej z języka angielskiego dla klas siódmych
W paździeniku 2017r i w styczniu 2018r odbyły się dwa etapy turnieju z języka angielskiego dla klas siódmych. Najlepsze wyniki uzyskali:
1. Agata Lewandowska 7a
2. Weronika Wilmowicz 7a
3. Marysia Mełnicka 7c
4. Bartłomiej Sznajder 7c
5. Maciej Leśniewski 7a
6. Dawid Cichewicz 7c
7. Sean Waligórski 7c
8. Aleksandra Olszewska 7c
9. Paweł Hejka 7c
Tomasz Biegański 7c
10. Jakub Lewandowski 7c
11. Tobiasz Lewandowski 7c
12. Bieńkowski Karol 7a
13. Alicja Jeleniewska 7a
K. Skuza
Turniej matematyczny klas siódmych
2017/2018
L.p.
|
Imię i nazwisko ucznia
|
klasa
|
Spotk.1
|
Spotk.2
|
Razem
I sem.
|
1
|
Aleksaandra Szwarc
|
7b
|
5pkt/16
|
-
|
5pkt/24
|
2
|
Daniel Duttkowski
|
7b
|
1pkt/16
|
6pkt/8
|
7pkt/24
|
3
|
Wiktor Witkowski
|
7b
|
10pkt/16
|
4pkt/8
|
14pkt/24
|
4
|
Mateusz Kopeć
|
7c
|
9pkt/16
|
4pkt/8
|
13pkt/24
|
5
|
Agata Lewandowska
|
7a
|
11pkt/16
|
4pkt/8
|
11pkt/24
|
6
|
Weronika Wilmowicz
|
7a
|
7pkt/16
|
4pkt/8
|
11pkt/24
|
7
|
Cezary Płocharski
|
7a
|
4pkt/16
|
-
|
4pkt/24
|
Przygotowała: Hanna Laskowska
Miejsca na pierwsze półrocze 2017/2018
-
miejsce – Wiktor Witkowski 14 pkt/ 24 ( klasa 7b )
-
miejsce – Mateusz Kopeć 13 pkt/ 24 (klasa 7a )
-
miejsce – Agata Lewandowska 11 pkt/ 24 ( klasa 7c ),
Weronika Wilmowicz 11 pkt/ 24 ( klasa 7c )
WYNIKI TURNIEJU MATEMATYCZNEGO KLAS 6
1 półrocze roku szkolnego 2017/2018
-
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Punktacja
TURNIEJ MAT.
Sesja z plusem
|
1
|
Telej Michał
|
6b
|
56
|
1
|
Wenderski Piotr
|
6a
|
56
|
2
|
Miklaszewski Grzegorz
|
6c
|
54
|
3
|
Tomasz Miłosz
|
6c
|
49
|
4
|
Kozikowski Dawid
|
6c
|
48
|
4
|
Natucka Zofia
|
6a
|
48
|
5
|
Niezgoda Dawid
|
6c
|
48
|
6
|
Napierska Paula
|
6b
|
44,5
|
7
|
Kaźmierczyk Zuzanna
|
6a
|
33
|
8
|
Dąbrowska Kaja
|
6a
|
32
|
9
|
Michalski Kacper
|
6a
|
31
|
OPIEKUNOWIE:
Krystyna Dżur
Henryka Figalska
Zdzisława Kęsicka
Wyniki turnieju matematycznego klas piątych 2017/2018
I miejsce – Głuszek Stanisław klasa Vb
II miejsce – Gutowski Filip klasa Vc
III miejsce Skrzypczyk Kacper klasa Vb
IV miejsce Gołębiewska Julia klasaVb
V miejsce Koj Katarzyna klasa Va
VI miejsce Cybulski Aleks klasa Vb
VII miejsce Jabłońska Hanna klasa Vb
VIII miejsce Kuczmarski Dawid klasa Va
Bartmańska Oliwia klasa Vb
Z. Kęsicka
Wyniki „Turnieju matematycznego klas 4”
Drużynowo:
1 miejsce – klasa 4 f
2 miejsce – klasa 4 b
3 miejsce – klasa 4 e
4 miejsce – klasa 4 c i klasa 4 a
Indywidualnie:
1 miejsce – Jagusz Mateusz – 4 e
Rudzińska Julia – 4 f
Filarska Dominika – 4 b
2 miejsce – Przeczewska Weronika – 4 f
Tomaszewski Aleksander – 4 c
3 miejsce – Puc Marcin – 4 a
Szymański Jakub – 4 b
Żukowski Aleksander – 4 c
Lewandowska Karolina – 4 f
4 miejsce – Łukasik Wiktor – 4 b
Lubiński Nikodem – 4 e
Fagasińska Oliwia – 4 f
Brzezińska Aleksandra – 4 f
H. Figalska
Wyniki turnieju matematycznego klas 2
1 miejsce Agata Lewandowska 2a
2 miejsce Anna Filarska 2b
3 miejsce Patryk Garczyński 2a
4 miejsce Mateusz Kogut 2a
5 miejsce Rafał Sitarski 2b
6 miejsce Patryk Jadanowski 2b
7 miejsce Aleksandra Leszczyńska 2b
Bartosz Witkowski 2b
8 miejsce Daniel Heberlej 2a
9 miejsce Jakub Kruszewski 2b
Uczniowie co miesiąc rozwiązywali po 5 zadań tekstowych o złożonej treści.
Gratulacje dla zwycięzców!
Zadania opracowywała i sprawdzała p. Jolanta Gabska
TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
KLAS VII
WYNIKI PO I SEMESTRZE
- 2017/2018
Miejsce
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Liczba punktów
|
1.
|
Adam Etmański
|
7c
|
22
|
2.
|
Aniela Derlicka
Marcjanna Mełnicka
|
7a
7c
|
21
|
3.
|
Biegański Tomasz
Paweł Hejka
Natalia Kępczyńska
|
7c
7c
7a
|
20
19,5
|
4.
|
Agata Lewandowska
Bartłomiej Sznajder
|
7a
7c
|
19
|
5.
|
Dawid Cichewicz
|
7C
|
18
|
Gratuluję!
Organizator: Dorota Kossakowska
PODSUMOWANIE TURNIEJU CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KL. 6
I MIEJSCE 37p.
Kacper Koprowski kl.6b
II MIEJSCE 36p.
Julita Wiadro kl.6c
III MIEJSCE 34p.
Paula Napierska kl.6b
Jakub Szmejchel kl.6b
Piotr Jastrzębski kl.6b
IV MIEJSCE 33p.
Alicja Cołbecka kl.6a
Kaja Dąbrowska kl.6a
Zofia Natucka kl.6a
Dawid Kozikowski kl.6c
Miłosz Tomasz kl.6c
V MIEJSCE 32p.
Maksymilian Bednarczyk kl.6a
Mateusz Marchlewicz kl.6a
Michał Telej kl.6b
VI MIEJSCE 31p.
Sebastian Haska kl.6b
Paulina Kęsicka kl.6c
Opiekun K.B. Baśkiewicz
PODSUMOWANIE TURNIEJU PISANIA
DLA KLAS IV
MIEJSCE I (24p.)
Mateusz Jagusz 4e
Karolina Lewandowska 4f
Weronika Przeczewska 4f
Julia Rudzińska 4f
MIEJSCE II (23p.)
Tomasz Otremba 4a
Marta Okrój 4e
Klaudia Papis 4e
Maja Przyjemska 4e
Joanna Wojciechowska 4f
Amelia Uździńska 4f
Filip Różycki 4f
MIEJSCE III (22p.)
Fabian Gardecki 4a
Marcin Puc 4a
Julia Gruźlewska 4e
Aleksandra Józefowicz 4e
Izabela Wilczyńska 4e
Julia Wysocka 4f
Nyuba Lozano Żukowska 4f
Opiekun: Magdalena Czarnecka
TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KLAS 2
PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA
miejsce I
Agata Lewandowska
miejsce II
Anna Filarska
miejsce III
Bartłomiej Witkowski
miejsce IV
Daniel Heberlej
miejsce V
Aleksandra Leszczyńska
miejsce VI
Zofia Stutz
Rafał Sitarski
miejsce VII
Nicola Malanowska
miejsce VIII
Mateusz Kogut
miejsce IX
Inga Kłosowska
miejsce X
Patryk Jadanowski
Martyna Koszczał
miejsce XI
Jakub Kruszewski
miejsce XII
Zofia Matuszewska
Zuzanna Czyżniewska
miejsce XIII
Maksym Wojcieszko
Kinga Radomska
Oprac. D. Wicińska
Biblioteka szkolna dokonała podsumowania wyników w czytelnictwie uczniów naszej szkoły w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018
„Wzorowymi CZYTELNIKAMI” zostali:
Katarzyna Katarzyńska – 1a
Aleksandra Jastrzembska - 1a
Wiktoria Bednarczyk – 1b
Klaudia Uździńska – 1b
Zuzanna Duriś – 2a
Daniel Heberlej – 2a
Inga Kłosowska – 2a
Agata Lewandowska – 2a
Zofia Matuszewska – 2a
Kinga Piątkowska – 2a
Patryk Jadanowski – 2b
Nadia Kalisz – 2b
Aleksandra Leszczyńska – 2b
Kornelia Gradecka– 2b
Aniela Sikorska – 3a
Jakub Truszczyński – 3a
Dominika Sobolewska – 3c
Wiktor Zakrzewski – 3d
Maja Cipkowska – 3f
Paulina Olszewska – 3f
Julita Sontowska – 3f
Anna Dąbrowska – 4b
Kacper Gradecki – 4b
Weronika Grabkowska – 4c
Kamil Sontowski – 4e
Oliwier Borysiak – 5a
Wiktoria Sikorska – 5a
Kacper Skrzypczyk – 5b
Filip Gutowski – 5c
Aniela Derlicka – 7a
Nikola Chabowska – 7b
M. Połyńczuk