Liga zadaniowa
Uczeń klasy 6d Kacper Maliszewski otrzymał w tym konkursie wyróżnienie.
Natomiast uczniowie:
Zuzanna Wiśniewska
Patrycja Niezgoda
Karolina Wiśniewska
Karolina Maliszewska
Konrad Płatek
Jan Karpowicz
Otrzymali dyplomy za udział w tym konkursie przygotowane przez szkolnego opiekuna konkursu.
Opiekun: p. H. Figalska
Turniej Matematyczny
klasy szóste
I miejsce Kacper Maliszewski 6d
II miejsce Daniel Górzyński 6b, Mateusz Olszewski 6b, Jakub Pawelec 6b, Izabela Stankowska 6d
III miejsce Norbert Ładzik 6d
IV miejsce Adrian Wassilow 6b
V miejsce Maciej Lewandowski 6a, Jagoda Witkowska 6a
VI miejsce Szymon Grabowski 6e
Opiekun p. K. Dżur
klasy piąte
I miejsce Jakub Tyburski 5c, Mateusz Bojanowski 5d II miejsce Dominika Gromadzka 5c III miejsce Roksana Żymowska 5b IV miejsce Mikołaj Skalski 5b V miejsce Maciej Dudek 5b VI miejsce Joanna Kilińska 5b VII miejsce Bartłomiej Frącek 5a, Jagoda Gawron 5c VIII miejsce Karolina Ziętara 5d
Opiekunowie: p. B. Jagiełło
klasy czwarte
Jak wiadomo matematyka nie taka straszna. Matemetykę da się lubić przekonali się o tym uczniowie klas czwartych biorąc udział w turnieju matematycznym klas czwartych. Zmagali się oni z różnymi dziedzinami matematyki począwszy od liczb naturalnych przez geometrię po ułamki zwykłe i dziesiętne. Najlepszymi matematykami w roku 2011/2012 okazali się:
Patrycja Rynkowska kl. IVa
Julia Ciechanowska kl. IVd
Juliusz Złotopolski kl. IVd
Patrycja Giżewska kl. IVd
Paweł Biegański kl. IVd
Mikołaj Zwierzchlewski kl. IVd
Julia Borus kl. IVa
Kacper Koźmiński kl. IVa
Jan Trędewicz kl. IVe
Mikołaj Płoski kl. IVd
Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam do kolejnych konkursów w przyszłym roku.
Opiekun p. Z. Kęsicka
klasy trzecie
Mistrz tabliczki mnożenia klas trzecich
Tytuł mistrza zdobyli:
Nikola Isajew 3a
Krystian Malinowski 3a
Klaudia Michalska 3a
Martyna Brodalska 3a
· Martyna Glinka 3b
· Dominika Paradzińska 3b
· Alicja Żuchowska 3b
· Karol Jaranowski 3c
Kaja Maliszewska 3c
· Kacper Marchlewicz 3c
· Adam Maćkiewicz 3d
· Joanna Owczarek 3d
Bartosz Płochacki 3d
· Martyna Bartnicka 3e
· Hubert Klonowski 3e
Laureaci turnieju: Zadania i łamigłówki matematyczne
1 miejsce 48 pkt
· Płochacki Bartosz 3d
· Jamroży Adrian 3e
Paradzińska Dominika 3b
2 miejsce 46 pkt
· Mańka Michał 3e
3 miejsce 45 pkt Chechłowski Dominik 3b Betlejewski Jakub 3e
4 miejsce 43 pkt
· Zielińska Aleksandra 3d
5 miejsce 42 pkt
· Mazawi Miriam 3e Grabkowski Kacper 3c
pomysłodawca i organizator: p. J. Gabska
klasy drugie
Zasady turnieju są takie same jak w I semestrze. Dzieci wykonują szereg zadań przygotowawczych na podstawie, których samodzielnie rozwiązuja zadania w wyznaczonym terminie.
PODSUMOWANIE TURNIEJU MATEMATYCZNEGO KLAS II
I miejsce 70p
Sara Ładzik kl.2a
II miejsce 69p
Karolina Przeczewska kl.2c
III miejsce 67p
Magdalena Szwarc kl.2d
IV miejsce 66,5p
Ksawery Komasara kl.2d
V miejsce 66p
Jakub Gerka kl.2c
Dominik Śliwiński kl.2b
VI miejsce 64,5p
Jordan Stachowiak kl.2c
VII miejsce 64p
Filip Siekliński kl.2b
Wiktoria Brytan kl.2c
Marek Nijakowski kl.2c
VIII miejsce 62p
Juliusz Kowalski kl.2b
IX miejsce 61,5p
Mateusz Krysiński kl.2c
X miejsce 58p
Wiktoria Mościńska kl.2b
GRATULACJE!!!
opiekun: p. I. Koźmińska
Szkolny Turniej Pisania
klasy szóste
opiekun p. K. Baśkiewicz
klasy piąte
I miejsce Mateusz Bojanowski 5d
II miejsce Joanna Kilińska 5b, Zuzanna Mitura 5c, Karolina Ziętara 5d
III miejsce Adrianna Lewandowska 5c, Roksana Żymowska 5b, Jakub Tyburski 5c
IV miejsce Dominika Gromadzka 5c, Eliasz Czajkowski 5b, Bartłomiej Frącek 5a, Mateusz Orłowski 5d
V miejsce Maciej Dudek 5b, Dawid Andrijević 5c, Monika Krajnik 5c
opiekun p. L. Pawelec
klasy czwarte
MIEJSCE I
73 punkty
Patrycja Eliza Giżewska – IVd
72 punkty
Paweł Biegański – IVd
MIEJSCE II
71 punktów
Julita Bieńkowska – IVa
Oliwia Szałapska – IVa
Juliusz Złotopolski – IVd
70 punktów
Marek Weis – IVb
Aleksandra Wysińska - IVb
Mikołaj Zwierzchlewski – IVd
MIEJSCE III
68 punktów
Natalia Pudło – IVe
Dominika Słupkowska – IVa
Zuzanna Zakrzewska - IVd
opiekun p. M. Czarnecka
WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS IV
Miejsce
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Ilość punktów
|
1.
|
Oliwia Szałapska
Mikołaj Zwierzchlewski
|
4a
4d
|
158
|
2.
|
Julia Borus
Paweł Biegański
|
4a
4d
|
157
|
3.
|
Julita Bieńkowska
Dominik Mazur
|
4a
|
156
|
4.
|
Zuzanna Zakrzewska
Juliusz Złotopolski
|
4d
4d
|
155
|
5.
|
Patrycja Giżewska
Antoni Jankowski
Marek Weis
|
4d
4e
4b
|
154
|
6.
|
Lucyna Kędziorska
Arkadiusz Mazur
Natalia Olszewska
|
4e
4b
4a
|
153
|
7.
|
Marek Białek
Julia Cybulska
Patryk Król
|
4a
4d
4a
|
152
|
Organizator – D. Kossakowska
Turniej Twórczego Pisania
klasy trzecie
I miejsce 44 pkt.
II miejsce 40 pkt.
III miejsce 39,5 pkt.
-
Agata Laskowska kl.3e
-
Hubert Klonowski kl.3e
IV miejsce 38,5 pkt.
V miejsce 38 pkt.
VI miejsce 37,5 pkt.
VII miejsce 37 pkt.
-
Martyna Brodalska kl.3b
-
Martyna Glinka kl.3b
VIII miejsce 35,5 pkt.
-
Oliwia Burnicka kl.3a
-
Chełminiak Paulina kl.3b
IX miejsce 35 pkt.
-
Agata Tambowcew kl.3b
-
Radosław Roskowski kl.3e
X miejsce 34,5 pkt.
-
Maciej Zubowicz kl.3b
-
Hubert Ciechański kl.3c
XI miejsce 34 pkt.
-
Julia Surmiak kl.3b
-
Paulina Duttkowska kl.3a
-
Betina Jamroży kl.3e
XII miejsce 33,5 pkt.
-
Laura Rożek kl.3b
-
Filip Jędrzejewski kl.3c
-
Joanna Owczarek kl.3d
-
Martyna Ziółkowska kl.3e
XIII miejsce 33 pkt.
-
Kacper Tomasik kl.3b
-
Malwina Kępczyńska kl.3e
XIV miejsce 32,5 pkt.
-
Marcin Żurawski kl.3a
-
Dawid Kotowski kl.3c
XV miejsce 32 pkt.
-
Anita Lange kl.3a
-
Julia Rekowska kl.3e
XVI miejsce 31,5 pkt.
-
Alicja Żurawska kl.3b
-
Jakub Wątorowski kl. 3e
XVII miejsce 30,5 pkt.
XVIII miejsce 29,5 pkt.
XIX miejsce 29 pkt.
-
Maciej Kuczyński kl.3d
-
Jakub Betlejewski kl.3e
XX miejsce 28 pkt.
opiekun p. B. Bachanek
klasy drugie
MIEJSCE I
Weronika Kopystecka 2c
MIEJSCE II
Sara Ładzik 2a, Marek Nijakowski 2c
MIEJSCE III
Dominik Śliwiński 2b, Wiktoria Brytan 2c, Karolina Przeczewska 2c
MIEJSCE IV
Juliusz Kowalski 2b, Anna Ulatowska 2b, Mikael Grosch 2c, Justyna Miklaszewska 2c, Oliwia Kasprowicz 2d, Magdalena Szwarc 2dI
MIEJSCE V
Weronika Ruszkowska 2a, Korneliusz Stengierski 2b, Martyna Bigoś 2c, Jordan Stachowiak 2c, Dominika Liszewska 2d
MIEJSCE VI
Martyna Bartmańska 2c, Ksawery Komasara 2d
MIEJSCE VII
Jakub Gerka 2c, Olga Świtalska 2c, Dawid Wassilow 2c, Wanessa Pliszka 2d
MIEJSCE VIII
Ewelina Krajnik 2c, Sandra Kwiatkowska 2c
MIEJSCE IX/X
Amelia Pruchniewska 2b, Mikołaj Ciechanowski 2b, Wiktoria Kurnikowska 2b, Filip Siekliński 2b, Zuzanna Szyszko 2a
opiekun p. E. Hekert
BIBLIOTEKA SZKOLNA ogłasza wyniki w CZYTELNICTWIE
w II półroczu roku szkolnego 2011/2012
WZOROWYMI CZYTELNIKAMI w klasach 1-6 zostali:
Agata Lewandowska – 1a
Hubert Lawrenc – 1b
Zuzanna Skuza – 1d
Jagoda Teska – 1d
Sara Ładzik – 2a
Wiktoria Kurnikowska – 2b
Dżesika Pliszka – 2d
Paulina Duttkowska – 3a
Adrian Licznerski – 3e
Piotr Czyszewski – 4a
Aleksander Zieliński – 4a
Sandra Wardęcka – 6d
WZOROWO CZYTAJĄCĄ KLASĄ została -1b
Za pracę społeczną na rzecz szkoły
w aktywie bibliotecznym wyróżnienia otrzymują:
Paulina Brzóska – 6b
Alicja Kamińska – 6b
Katarzyna Kłyza – 6b
Zuzanna Komorowska – 6b
Julita Koszewska – 6b
Karolina Maliszewska – 6b
Natalia Wiśniewska – 6b
Za udział w akcji charytatywnej
i podarowanie książek bibliotece dyplomy otrzymują:
Konrad Becmer – 2c
Julia Surmiak – 3b
Jakub Surmiak – 3b
Piotr Czyszewski – 4a
Juliata Koszewska – 6b
Natalia Januszyńska - 6d
opiekun: M. Walczak