Turniej Matematyczny
Wyniki Ligi zadaniowej - klasy szóste
Uczniowie nie zajęli nagrodzonego miejsca, więc dyplomy są ufundowane przez opiekuna konkursu.
1.Filip Bartnicki - za bardzo dobre wyniki
2. Mikołaj Skalski - za bardzo dobre wyniki
3. Karolina Ziętara - za bardzo dobre wyniki
4. Dawid Andrijević - za udział
5. Jagoda Gawron - za udział
6. Jakub Tyburski - za udział
7. Mateusz Bojanowski - za udział
8. Julia Szymańska - za udział
9. Zuzanna Mitura - za udział
10. Feliks Kowalski - za udział
11. Joanna Kilińska - za udział
12. Zuzanna Karpus - za udział
13. Marta Janta - za udział
H, Figalska
klasy piąte
I miejsce Julia Ciechanowska 5c
II miejsce Patrycja Giżewska 5c,
III miejsce Patrycja Rynkowska 5a
IV miejsce Michał Zawieska 5a
V miejsce Kesja Grabowska 5b
VI miejsce Juliusz Złotopolski, Marek Weis 5b
VII miejsce Marek Białek 5a
VIII miejsce Mikołaj Zwierzchlewski 5c
IX miejsce Piotr Czyszewski 5a
X miejsce Julia Borus
Opiekun: p. B. Jagiełło, p. H. Figalska, p. Z. Kęsicka
klasy czwarte
1. Adrian Jamroży 4e
1. Paradzińska Dominika 4b
2. Natalia Chojnacka 4d
3. Oliwia Burnicka 4a
4. Paulina Duttkowska 4a
5. Julia Surmiak 4c
6. Martyna Brodalska 4b
7. Agata Tambowcew 4b 8. Jakub Betlejewski 4e
Opiekun p. k. Dżur, p. Z. Kęsicka
klasy trzecie
I MIEJSCE VI MIEJSCE
Karolina Przeczewska kl.3c Mikael Jonas Grosch kl. 3c
Justyna Miklaszewska kl. 3c
Jordan Stachowiak kl. 3c
II MIEJSCE VII MIEJSCE
Dawid Marulski kl.3b Mateusz Krysiński kl.3c
VIII MIEJSCE
III MIEJSCE Wiktoria Brytan kl. 3c
Hubert Głodowski kl.3b
IX MIEJSCE
Olga Świtalska kl.3c
IV MIEJSCE
Marek Nijakowski kl. 3c X MIEJSCE
Dominik Śliwiński kl.3c
Weronika Kopystecka kl.3c
V MIEJSCE
Jakub Gerka kl. 3c
Sandra Kwiatkowska kl. 3c
GRATULACJE !!!
Opiekun: I.Koźmińska
klasy drugie
I MIEJSCE:
Aniela Derlicka (2a)
Adam Etmański (2d)
II MIEJSCE:
Monika Białek (2a)
Agata Lewandowska (2a)
Tatiana Stańczak (2c)
III MIEJSCE:
Michał Adamski (2a)
Igor Begiełło (2c)
Tomasz Biegański (2d)
Paweł Hejka (2d)
Kinga Kotowska (2a)
Mateusz Kopeć (2d)
Maciej Leśniewski (2a)
Zuzanna Sobiecka (2c)
Aleksandra Szwarc (2c)
Mateusz Szymendera (2c)
Patryk Waszewski (2a)
Weronika Wilmowicz (2d)
Wiktor Witkowski (2b)
Bartosz Zagóra (2a)
opiekun: p. A. Nowicka-Filon
Turniej pisania krótkich tekstów klas VI
Wszyscy uczniowie klas VI pisali w roku szkolnym 2012/2013 cztery testy turniejowe. Oprócz umiejętności czytania ze zrozumieniem i prawidłowego formułowania odpowiedzi pełnymi zdaniami, należało wykazać się znajomością takich form wypowiedzi pisemnych jak: zaproszenie, ogłoszenie, opis przedmiotu, kwestionariusz osobowy.
Turniej był dla uczniów okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, powtórzenia i utrwalenia zasad pisania wyżej wymienionych form wypowiedzi.
Oto najlepsi spośród szóstoklasistów:
PODSUMOWANIE
TURNIEJU PISANIA KRÓTKICH TEKSTÓW KLAS VI 2012/2013
MIEJSCE I
64 punkty
Roksana Żymowska VIb
MIEJSCE II
63 punkty
Natalia Wierzycka VIa
Joanna Kilińska VIb
Zuzanna Wruk VId
Karolina Ziętara VId
MIEJSCE III
61, 5 punktu
Julia Szymańska VIc
MIEJSCE IV
61 punktów
Dominika Gromadzka VIc
Natalia Orzechowska VIc
MIEJSCE V
59 punktów
Feliks Kowalski VIb
Wiktoria Szczęśniak VIb
Zuzanna Mitura VIc
MIEJSCE VI
58, 5 punktu
Zuzanna Karpus VIc
MIEJSCE VII
58 punktów
Bartłomiej Frącek VIa
Jagoda Gawron VIc
MIEJSCE VIII
57, 5 punktu
Eliasz Czajkowski VIb
Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Opiekun: Magdalena Czarnecka
klasy piąte
TURNIEJ PISANIA KRÓTKICH TEKSTÓW - KLASY V
WYNIKI CAŁOROCZNYCH ZMAGAŃ
Miejsce
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Ilość punktów
|
1.
|
Weis Marek
|
5b
|
63,5
|
2.
|
Zwierzchlewski Mikołaj
|
5c
|
63
|
3.
|
Rynkowska Patrycja
|
5a
|
62
|
4.
|
Ciechanowska Julia
|
5c
|
60,5
|
5.
|
Biegański Paweł
Słupkowska Dominika
Zawieska Michał
|
5c
5a
5a
|
60
|
6.
|
Borus Julia
Kalisz Klaudia
Złotopolski Juliusz
Żmudziński Patryk
|
5a
5d
5d
5d
|
59,5
|
7.
|
Pudło Natalia
|
5d
|
59
|
8.
|
Giżewska Patrycja
Trędewicz Jan
|
5c
5d
|
58,5
|
9.
|
Grabowska Kesja
|
5b
|
58
|
Gratuluję i życzę udanych wakacji!
Organizator- Dorota Kossakowska
WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS V
W ROKU SZKOLNYM 2012/13
Miejsce
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Ilość punktów
|
1.
|
Julia Borus
Patrycja Rynkowska
|
5a
5a
|
198,5
|
2.
|
Juliusz Złotopolski
|
5d
|
197
|
3.
|
Lucyna Kędziorska
Patryk Król
|
5a
5a
|
186
185,5
|
4.
|
Marek Białek
|
5a
|
184
|
5.
|
Hubert Pasternacki
|
5a
|
178
|
6.
|
Michał Zawieska
|
5a
|
172
|
7.
|
Klaudia Kalisz
|
5d
|
171
|
8.
|
Mikołaj Płoski
|
5d
|
168
|
9.
|
Julita Bieńkowska
|
5a
|
166
|
10.
|
Kacper Koźmiński
|
5a
|
153
|
Gratuluję laureatom i życzę słonecznych wakacji!
Organizator - Dorota Kossakowska
klasy czwarte
Turniej Ortograficzny klas 4
I miejsce
Dominika Paradzińska 4b
II miejsce
Kaja Maliszewska 4a
Oliwia Burnicka 4a
III miejsce
Weronika Kuchczyńska 4c
Adrian Jamroży 4e
Martyna Ziółkowska 4e
IV miejsce
Julia Surmiak 4c
Anna Rudzińska 4a
V miejsce
Paulina Duttkowska 4a
Jakub Wątorowski 4e
VI miejsce
Hubert Ciechański 4c
Hubert Klonowski 4e
Opiekun: K. Baśkiewicz
Turniej Pisania klas 4
I miejsce
Dominika Paradzińska 4b
II miejsce
Agata Tambowcew 4b
III miejsce
Anna Iwańska 4a
Martyna Brodalska 4b
IV miejsce
Laura Rożek 4c
Adrian Jamroży 4e
V miejsce
Paulina Duttkowska 4a
Hubert Klonowski 4e
Martyna Ziółkowska 4e
VI miejsce
Oliwia Burnicka 4a
Anna Rudzińska 4a
Marcin Żurawski 4a
Opiekun: Lila Pawelec
Turniej Pisania Klas III
I miejsce
1. Zuzanna Szyszko 3a
2. Dominik Śliwiński 3b
3. Mikael Grosch 3c
4. Marek Nijakowski 3c
5. Karolina Przeczewska 3c
6. Magdalena Szwarc 3d
II miejsce
1. Oliwia Kasprowicz 3d
III miejsce
1. Olgierd Wardęcki 3a
2. Filip Siekliński 3b
3. Wiktoria Brytan 3c
4. Weronika Kopystecka 3c
5. Jordan Stachowiak 3c
6. Olga Świtalska 3c
7. Ksawery Komasara 3d
opiekun: p. E. Hekert
Turniej Ortograficzny klas 3
I miejsce
Marek Nijakowski 3c
Magdalena Szwarc 3d
II miejsce
Dominik Śliwiński 3b
III miejsce
Martyna Bigoś 3c
IV miejsce
Ewelina Krajnik 3c
V miejsce
Karolina Przeczewska 3c
VI miejsce
Wiktoria Mościńska 3b
VII miejsce
Przemysław Paśniewski 3b
VIII miejsce
Zuzanna Szyszko 3a
IX miejsce
Amelia Pruchniewska 3b
X miejsce
Juliusz Kowalski 3b
Weronika Kopystecka 3c
Jordan Stachowiak 3c
opiekun: A. Orzech
Turniej czytania ze zrozmieniem klas 2
I miejsce
Tatiana Stańczak 2c
Agata Lewandowska 2a
Hubert Lawrenc 2b
Marcjanna Mełnicka 2d
II miejsce
Monika Białek 2a
Aniela Derlicka 2a
Adam Etmański 2d
Aleksandra Olszewska 2d
Tobiasz Lewandowski 2d
III miejsce
Weronika Wilmowicz 2a
Aleksandra Szwarc 2c
IV miejsce
Toamsz Biegański 2d
Jagoda Teska 2d
Martyna Klonowska 2d
V miejsce
Wiktoria Murawska 2c
Wiktor Witkowski 2b
Dawid Cichewicz 2d
Gratulacje! p. A. Rutkowska
Biblioteka Szkolna ogłasza wyniki w czytelnictwie
WZOROWYMI CZYTELNIKAMI zostali:
Karolina Cholewczyńska - 1a
Nikola Nowek – 1b
Jakub Duda – 1c
Aniela Derlicka - 2a
Tatiana Stańczak - 2c
Joanna Piotrowska - 3b
Wiktoria Jarzembowska - 4b
Martyna Ziółkowska - 4e
Kamil Kowlaski - 5a
Andrzej Żurwski - 5b
WZOROWO CZYTAJĄCĄ KLASĄ została 1c
Za udział w akcji charytatywnej
i podarowanie książek bibliotece dyplomy otrzymują:
1. Jakub Duda 1c
2. Oliwia Burnicka 4a
3. Nicola Pliszka 4c
4. Betina Jamroży 4e
5. Miriam Mazawi 4e
6. Martyna Ziółkowska 4e
7. Piotr Czyszewski 5a
8. Zuzanna Mitura 6c
Gratulujemy!