zdjęcia z apelu
PODSUMOWANIE WYNIKÓW TURNIEJU MATEMATYCZNEGO KLAS II
I MIEJSCE 64p
Lena Kucińska kl.2a
Lena Rudzińska kl.2b
II MIEJSCE 63p
Hubert Gółkowski kl.2a
III MIEJSCE 61,5p
Maja Lewandowska kl.2b
Kamil Nowak kl.2a
IV MIEJSCE 60p
Krzysztof Nocuń kl.2a
Olaf Karwowski kl.2b
Franciszek Zembrzycki kl.2b
V MIEJSCE 58p
Patryk Jajkowski kl.2a
Oskar Jułkowski kl.2b
Damian Woźniak kl.2b
VI MIEJSCE 57,5p
Katarzyna Katarzyńska kl.2a
VII MIEJSCE 56p
Dominik Wasiak kl.2a
VIII MIEJSCE 55p
Mateusz Ozimek kl.2b
IX MIEJSCE 54p
Wiktoria Bednarczyk kl.2b
Oskar Janczak kl.2b
Oskar Otrębski kl.2b
X MIEJSCE 53,5p
Aleksandra Jastrzembska kl.2a
Iga Jabłońska kl.2b
Mateusz Grabowski kl.2b
Maksymilian Szumacher kl.2b GRATULACJE!
I.KOŹMINSKA
WYNIKI TURNIEJU MATEMATYCZNEGO
KLAS 3
Miejsce
|
Nazwisko i imię
|
Klasa
|
Punktacja
|
I
|
Filarska Anna
|
3b
|
78p.
|
II
|
Jadanowski Patryk
|
3b
|
76p.
|
III
|
Witkowski Bartłomiej
|
3b
|
75,5p.
|
IV
|
Kruszewski Jakub
|
3b
|
72p.
|
V
|
Piątkowska Kinga
|
3a
|
70,5p.
|
|
Aleksandra Leszczyńska
|
3b
|
70p.
|
|
Heberlej Daniel
|
3a
|
69,5p.p.
|
VI
|
Malanowska Nicola
|
3b
|
64,5p.
|
VII
|
Jonowska Martyna
|
3a
|
54p.
|
VIII
|
Garczyński Patryk
|
3a
|
53p.
|
IX
|
Dąbrowska Natasza
|
3b
|
50p.
|
X
|
Radomska Kinga
|
3b
|
49p.
|
|
Pliszka Ksawery
|
3a
|
48,5p.
|
|
Kłosowska Inga
|
3a
|
48p.
|
XI
|
Koszczał Martyna
|
3b
|
46p.
|
|
Trędowicz Konrad
|
3a
|
46p.
|
XII
|
Kalisz Nadia
|
3b
|
44p.
|
XIII
|
Czyżniewska Zuzanna
|
3b
|
42,2p.
|
|
Stutz Zofia
|
3a
|
42,5p.
|
Gratulujemy!!!!
M. Sikorska
Wyniki turnieju czytania ze zrozumieniem klas drugich
opr. A. Orzech
Imię i nazwisko
|
klasa
|
Ilość punktów
|
Lena Kucińska
|
I miejsce
2a
|
72
|
Lena Rudzińska
|
II miejsce
2b
|
71,5
|
Hubert Gółkowski
Krzysztof Nocuń
|
III miejsce
2a
2a
|
71
|
Maja Lewandowska
Olaf Karwowski
Klaudia Uździńska
Katarzyna Katarzyńska
Aleksandra Jastrzembska
Oskar Otrębski
Maksymilian Szumacher
Kamil Nowak
Alan Zarzycki
Patryk Jajkowski
Wiktoria Bednarczyk
Oskar Jułkowski
Mikołaj Kwiatkowski
Franciszek Zembrzycki
Iga Jabłońska
Szymon Katarzyński
|
IV miejsce
2b
2b
V miejsce
2b
VI miejsce
2a
VII miejsce
2a
2b
VIII miejsce
2b
IX miejsce
2a
X miejsce
2b
XI miejsce
2a
2b
2b
XII miejsce
2b
2b
XIII miejsce
2a
2a
|
70,5
70
69,5
69
69
68,5
68
67
66,6
66,5
66,5
65,5
65,5
64,5
64,5
|
TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM KLAS 3
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
Anna Filarska
|
miejsce I
3b
|
Agata Lewandowska
Aleksandra Leszczyńska
|
miejsce II
3a
3b
|
Ksawery Pliszka
|
miejsce III
3a
|
Daniel Heberlej
|
miejsce IV
3a
|
Patryk Jadanowski
Bartłomiej Witkowski
|
miejsce V
3b
3b
|
Nicola Malanowska
Hubert Radomski
|
miejsce VI
3a
3a
|
Martyna Koszczał
|
miejsce VII
3b
|
Zuzanna Czyżniewska
|
miejsce VIII
3b
|
Zofia Matuszewska
Zofia Stutz
|
miejsce IX
3a
3a
|
Inga Kłosowska
|
miejsce X
3a
|
Nadia Kalisz
|
miejsce XI
3b
|
Oliwia Winnicka
|
miejsce XII
3b
|
Kinga Radomska
|
miejsce XIII
3b
|
Zuzanna Duriś
Jakub Kruszewski
|
miejsce XIV
3a
3b
|
Kinga Piątkowska
|
miejsce XV
3a
|
op. D. Wicińska
TURNIEJ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
KLAS VIII
Miejsce
|
Imię i nazwisko
|
Klasa
|
1.
|
Agata Lewandowska
|
8a
|
2.
|
Marcjanna Mełnicka
Weronika Wilmowicz
|
8c
8a
|
3.
|
Monika Białek
Aniela Derlicka
Daniel Duttkowski
Adam Etmański
Alicja Jeleniewska
Natalia Kępczyńska
Martyna Klonowska
Maciej Leśniewski
Jakub Lewandowski
Tobiasz Lewandowski
|
8c
8a
8b
8c
8a
8a
8c
8a
8c
8c
|
Gratuluję!
Organizator: Dorota Kossakowska
WYNIKI TURNIEJU CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
KLAS VII
1.Miejsce
Dominika Wiśniewska 7a
2. Miejsce
Maksymilian Bednarczyk 7b
3. Miejsce
Paula Napierska 7b
Patrycja Przyjemska 7b
Aleksandra Pudło 7a
4. Miejsce
Natalia Gumińska 7a
Piotr Jastrzębski 7b
Kacper Koprowski 7b
5. Miejsce
Zuzanna Kaźmierczyk 7a
Mateusz Marchlewicz 7a
TURNIEJ PISANIA DLA KLAS 6
I miejsce
Oliwia Bartmańska
II miejsce
Stanisław Głuszek
III miejsce
Julia Gołębiewska
Zuzanna Watkowska
IV miejsce
Weronika Kotowska
Mateusz Przybylski
Paulina Neumann
Hanna Jabłońska
Jakub Komorowski
Iga Andrijević
V miejsce
Aleksandra Wenderholm
Katarzyna Koj
Agata Wasielewska
Zuzanna Dąbrowska
Wiktor Rumiński
Maria Narewska
VI miejsce
Julia Górecka
Maksymilian Malicki
Tymoteusz Lewandowicz
opiekun: K. B. Baśkiewicz
TURNIEJ PISANIA DLA KLAS 5
MIEJSCE I
- Fabian Gardecki 5a
- Gracjan Pacyniak 5a
- Klaudia Papis 5d
- Izabela Wilczyńska 5d
- Natalia Kaźmierczyk 5e
- Karolina Lewandowska 5e
- Weronika Przeczewska 5e
- Julia Rudzińska 5e
- Joanna Wojciechowska 5e
MIEJSCE II
1. Tymoteusz Michalak 5b
2. Zofia Kreńska 5c
3. Maja Przyjemska 5d
4. Jagoda Fogel 5e
5. Filip Różycki 5e
6. Julia Wysocka 5e
MIEJSCE III
- Tomasz Otremba 5a
- Marta Wisińska 5a
- Anna Dąbrowska 5b
- Filip Kiczyński 5b
- Mateusz Woźniak 5b
- Magdalena Kowalska 5c
- Szymon Laskowski 5c
- Xaver Warachowski 5c
- Aleksander Żukowski 5c
- Julia Gruźlewska 5d
- Mateusz Jagusz 5d
- Marta Okrój 5d
- Nuba Aluna Lozano Żukowska 5e
- Zofia Piotrowska 5e
- Amelia Uździńska 5e
M. Czarnecka
Turniej matematyczny w klasach 5
Pierwsze miejsce:
JULIA RUDZIŃSKA5e
WERONIKA PRZECZEWSKA 5e
NIKODEM LUBIŃSKI 5d
Drugie miejsce:
JULIA GRUŹLEWSKA 5d
JULIA WYSOCKA 5e
MARTA OKRÓJ 5d
OLA BRZEZIŃSKA 5e
MARCIN PUC 5 a
MATEUSZ WOŹNIAK 5b
Trzecie miejsce:
DOMINIKA FILARSKA5 b
TOMEK RUTKOWSKI 5b
GRACJAN PACYNIAK 5 a
WOJCIECH LEŚNIEWSKI 5e
FABIAN GARDECKI 5 a
SZYMON LASKOWSKI 5 c
H. Figalska
Turniej Matematyczny klas ósmych
1 miejsce – Bartłomiej Sznajder – klasa 8c ( 6pkt/10pkt)
2 miejsce – Mateusz Kopeć – klasa 8c ( 5pkt/10pkt)
3 miejsce – Wiktor Witkowski – klasa 8b ( 4pkt/10pkt)
3 miejsce – Daniel Duttkowski – klasa 8b ( 4pkt/10pkt)
4 miejsce – Patryk Denbiński – klasa 8b ( 3pkt/10pkt)
opracowała: Hanna Laskowska
Wyniki turnieju matematycznego klas VI
I miejsce – Gołębiewska Julia 6b
II miejsce - Głuszek Stanisław 6b
Jabłońska Hanna 6b
Skrzypczyk Kacper 6b
III miejsce – Malicki Maksymilian 6c
Prass Tymoteusz 6c
IV miejsce – Przybylski Mateusz 6b
Kiczyński Dominik 6c
V miejsce – Andrijević Iga 6a
Koj Katarzyna 6a
Bieliński Jakub 6c
Wyniki turnieju czytania ze zrozumieniem w języku angielskim w klasach 6
1. miejsce - Julia Gołębiewska, kl. 6b
2. miejsce - Marcin Moszczyński, kl. 6a
3. miejsce - Maksymilian Malicki, kl. 6c
Kacper Skrzypczyk, kl. 6b
4. miejsce - Stanisław Głuszek, kl. 6b
5. miejsce - Mateusz Przybylski, kl. 6b
6. miejsce - Hanna Jabłońska, kl. 6b
7. miejsce - Wojciech Kanclerz, kl. 6c
8. miejsce - Jacek Kulkowski, kl. 6b
9. miejsce - Paulina Neumann, kl. 6b
Wiktor Rumiński, kl. 6c
K. Mazawi
Turniej z języka angielskiego kl. 7
Miejsce pierwsze
Kacper Koprowski kl. 7b
Miejsce drugie
Maksymilian Bednarczyk kl.7b
Miejsce trzecie
Mateusz Marchlewicz kl. 7a
Miejsce czwarte
Jakub Szmejchel kl.7b
Jakub Sontowski kl.7b
Miejsce piąte
Karolina Kotowska kl.7b
Natalia Gumińska kl.7a
Miejsce szóste
Aleksandra Pudło kl.7a
Michał Telej kl.7b
K. Skuza
Biblioteka szkolna nagrodziła
WZOROWYCH CZYTELNIKÓW
w I półroczu roku szkolnego 2018/2019
NAJLEPSZYMI CZYTELNIKAMI zostali:
Marta Mazawi - 1a
Jan Kordek - 1b
Nikola Kowalska - 1b
Karina Pliszka - 1b
Karol Staroński – 1b
Bartosz Gerka - 1c
Katarzyna Katarzyńska - 2a
Weronika Osińska - 2a
Klaudia Uździńska - 2b
Franciszek Zembrzycki - 2b
Daniel Heberlej – 3a
Ksawery Pliszka - 3a
Patryk Jadanowski - 3b
Jakub Truszczyński - 4a
Alicja Jadzińska - 4c
Weronika Puc - 5a
Anna Dąbrowska - 5b
Julia Wiśniewska - 6b
Jakub Białkowski - 6c
M. Połyńczuk