rok szkolny 2014/15 rok szkolny 2013/14 Z kroniki klasy 3b Konkursy szkolne 2014-2011 Spod pióra uczniów rok. szkol. 2012/2013 Zespół taneczny - opiek. G. Wiercińska gr. M. Bogdziewicz rok szkol. 2013/2014 gr. B. Markiewicz rok szkol. 2013/14 gr. W. Sztuczka rok szkol. 2013/14 Rekrutacja

gr. W. Sztuczka rok szkol. 2013/14

EKO-BAL
2.06.2014 r dzieci z oddziałów przedszkolnych bawiły się na Eko-Balu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka połączonym z podsumowanie tematyki ekologicznej związanej z segregacją śmieci i zbiórce nakrętek. Dzieci prezentowały się w strojach przygotowanych z nieużytków, brały udział w konkursach i zabawach. Na koniec balu otrzymały słodkie nagrody. Serdecznie dziękuję rodzicom za przygotowanie ciekawych strojów!!!!. Nasza grupa w zbiórce nakrętek zdobyła pierwsze miejsce, za uzyskane pieniądze pójdziemy do Mc Donaldsa na lody.

DZIEŃ MAMY I TATY

26 maja zaprosiliśmy naszych kochanych rodziców na uroczystą akademię połączoną z poczęstunkiem. Dzieci zaprezentowały część artystyczną oraz wręczyły rodzicom prezenty" własnoręcznie" wykonane. To był niesamowity dzień. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia.

LEKCJA EKOLOGII W BRODNICKIM CENTRUM EKOLOGII na ul. Św. Jakuba

30/04/2014 odwiedziliśmy centrum ekologii oraz uczestniczyliśmy w lekcji poprowadzonej przez biologa pana Marka Bartkowskiego. Dzieci poznały wiele ciekawych historii dotyczących flory i fauny z naszego regionu. Ogladały ciekawe eksponaty zwierząt i roślin - wielkim zainteresowaniem ciszyły sie akwaria z rybami.

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY 23.04-29.04.2014
NASZA GRUPA REALIZOWAŁA TYGODNIOWY PROJEKT EKOLOGICZNO-PROZDROWOTNY PT.
"KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY".

Dzieci w ramach projektu utrwaliły wiedze dotyczącą ochrony przyrody oraz odpowiednego,  zdrowego
odżywiania się. Wykonały samodzielnie sok z marchwi i jabłek oraz surówkę z marchwi, którą zjadły z apetytem.Na koniec bloku zajęć otrzymały kolorowe książeczki oraz odznaki kubusiowych przyjaciół natury.

POEZJA JULIANA TUWIMA

15.04.2014 wzięlismy udział w konkursie poezji J. Tuwima zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 na deskach Brodnickiego Domu Kultury. Zaprezentowaliśmy scenkę do wiersza pt." Kotek". Serdecznie dziękuję dzieciom: FABIANOWI JANOWSKIEMU, ALEKSANDROWI TOMASZEWSKIEMU, ANGELICE KOTOWSKIEJ , MARTYNIE STENGIERSKIEJ ORAZ RODZICOM za przygotowanie strojów. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

WYCIECZKA PO BRODNICY

31.03. 2014 WYRUSZYLIŚMY OGLADAĆ ZABYTKI NASZEGO MIASTA, ODWIEDZILIŚMY NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCA, TROSZKĘ ZMĘCZYLISMY SIĘ ALE BYŁO SUPERRR!!!!!

TYDZIEŃ ZDROWIA W MARCU

W ramach przerabianej tematyki zdrowia i higieny osobistej odwiedziła nas pani pielęgniarka Alicja Kupferschmidt, która wygłosiła prelekcję oraz zbadała nam wzrok, serdecznie pani Ali dziękujemy.

ŻEGNAMY ZIMĘ- WITAMY WIOSNĘ

Jak co roku 21.03 dzieci z oddziałów przedszkolnych barwnym korowodem z Marzanną - zimową panną, maszerują do parku nad Drwęcę -żegnać Zimę i witać wiosnę. Dzieci kolorowo ubrane, niektóre poprzebierane z radością powitały PANIĄ WIOSNĘ.