rok szkolny 2014/15 rok szkolny 2013/14 Z kroniki klasy 3b Konkursy szkolne 2014-2011 Spod pióra uczniów rok. szkol. 2012/2013 Zespół taneczny - opiek. G. Wiercińska gr. M. Bogdziewicz rok szkol. 2013/2014 gr. B. Markiewicz rok szkol. 2013/14 gr. W. Sztuczka rok szkol. 2013/14 Rekrutacja

Z kroniki klasy 3b

MALI REDAKTORZY

Klasa 3b postanowiła redagować gazetke klasową - miesięcznik - "Z KRONIKI KLASY...".  Inspiratorem tego przedsięwzięcia jest uczennica tej klasy - DOMINIKA PARADZIŃSKA. W związku z tym, został powołany - dla chętnych zespół redakcyjny, podzielony na sekcje. W ciągu miesiąca członkowie poszczególnych sekcji gromadzą materiały. Cały zespół spotyka się dwa razy w miesiącu i  je selekcjonuje. Po korekcie są przesyłane  mailem do wychowawcy - Katarzyny Kahl,  gdzie następuje korekta techniczna i graficzna. I to już koniec drogi do powstania każdego kolejnego numeru. Wydaje się to proste, ale pracy i czasu potrzeba wiele. Ponadto dobra współpraca i chęć. Zachęcamy do czytania naszej gazetki. Kontakt-uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą. ZAPRASZAMY!

Katarzyna Kahl

nr_1

Klasa 3b zaprasza do kolejnego numeru gazetki. Jest wiele ciekawostek, wywiad i dobre rady. Dla każdego krzyżówka. POLECAMY!

nr_2

Kolejny listopadowy numer gazetki!

nr_3

Zapraszamy do przeczytania świątecznego numeru gazetki.

nr_4

kolejny numer naszej gazetki - pierwszy w Nowym Roku!

nr_5

Czy juz czytales?